132 | JIHOČESKÉ CHALUPY I.
BESTA Pavel (1958)
- starting price: 1 000 CZK
- hammer price: 2 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na sololitové desce, 17 x 20 cm, rámováno, datace 1992, signováno vpravo dole P. Besta.